Usługi pogrzebowe


Mors est finis viatoris, finis est omnis laboris.

Ta znana sentencja łacińska znaczy ni mniej ni więcej jak: Śmierć jest końcem dla wędrowca, jest kresem mozołu wszelkiego.

Śmierć najczęściej przychodzi niespodziewanie i tym bardziej trudno jest nam się z nią pogodzić. Zwłaszcza jeśli dotyka naszych najbliższych. Nasz Zakład Pogrzebowy pragnie pomóc Państwu, aby w tym trudnym i smutnym momencie  odciążyć w przygotowaniach do ostatniej drogi zmarłego. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i zawsze dokładamy wszelkich starań, by godnie przeprowadzić zmarłych na miejsce ich wiecznego spoczynku… w którym zaznają błogi spokój i ukojenie, po trudnej wędrówce na ziemi.


Oferujemy Państwu kompleksowe, całodobowe usługi pogrzebowe wraz z szeroką ofertą trumien i urn, a także krzyży i bukietów czy klepsydr, które można znaleźć na niniejszej stronie. Także u nas można zlecić usługę wykopania grobu. Posiadamy dwa karawany przystosowane do przeprowadzenia konduktu żałobnego. Zatrudniamy odpowiedzialnych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i godnie zajmą się ciałem zmarłego. Zaproponujemy Państwu wszelkie usługi dodatkowe, w tym oprawę muzyczną ceremonii. W menu bocznym znajduje się szeroka oferta trumien, urn i krzyży i opieki nad grobami. Oprócz tego oferujemy zmieszczanie nekrologów na naszej stronie wraz z możliwością dodawania kondolencji


Organizujemy pochówki wszystkich obrządków, a także laickich.


Oferujemy także w pełni profesjonalną oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowych. Szczegóły TUTAJ


Nasz Zakład Pogrzebowy kredytuje usługi pogrzebowe.


Można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy pod dyżurnymi numerami:

 

604 280 534, 604 411 118  lub uzyskać wszelkie informacje w biurowcu przy ulicy

Wiosny Ludów 3, od poniedziałku do piątku 7:00 – 15:00.


Mors dolorum omnium exsolutio est et finis, ultra quem mala nostra non exeunt

Śmierć jest uwolnieniem od wszystkich cierpień I kresem, poza który nie sięgają nasze nieszczęścia