Krótki przewodnik po stronie


Aktualności. Właśnie w tej zakładce będziemy zamieszczać wszystkie istotne komunikaty i ogłoszenia. Także tutaj znajdują się relacje z postępu prac jakie prowadzimy na terenie Środy Wlkp. i okolic wraz z dokumentacją fotograficzną. Pragniemy by widzieli Państwo jak staramy się by wizerunek naszego miasta stale się poprawiał na lepsze!


O firmie. Tutaj zawarte są wszystkie istotne informacje o Spółce wraz z opisem naszej historii. Staraliśmy się dotrzeć do najwcześniejszych wiadomości o firmie jakie znajdują się w naszym archiwum. W tej zakładce zapoznają się Państwo z całą naszą działalnością i usługami jakie świadczymy dla Miasta i Gminy Środa Wlkp.


Oferta:


Wywóz odpadów. W tym miejscu znajduje się szeroka oferta skierowana właśnie do Państwa. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam dostosować szeroką ofertę usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych, wielkogabarytowych. Oczywiście odbieramy także odpady segregowane.


Zakład pogrzebowy Anioł. Świadczymy także kompleksowe usługi pogrzebowe. Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel, który zawsze i o każdej porze pomoże przy organizacji pochówku i zajmie się wszelkimi przygotowaniami i formalnościami. Szeroka i szczegółowa oferta znajduje się właśnie w tej zakładce. 


Dział gospodarki mieszkaniowej. Znane nam archiwa wskazują, że właśnie w tej dziedzinie rozpoczęliśmy swoją działalność. Doświadczenie zdobyte przez cały ten czas pozwala nam przedstawić profesjonalną ofertę dla Wspólnot Mieszkaniowych.


Przetargi. Informacje o aktualnie przeprowadzanych i już zakończonych postępowaniach przetargowych.


Współpraca, czyli nasze referencje i oferty współpracy.


Galeria. Tutaj znajdują się fotografie zakończonych prac, a także prezentujemy naszą flotę i interesujące fotografie z życia Spółki


Artykuły. W tym dziale będą Państwo mogli przeczytać ciekawe artykuły zarówno naszego autorstwa jak i znaleźć odnośniki do stron zewnętrznych.


Administracja cmentarzem. Już wkrótce znaja tu Państwo plan cmentarza parafialnego w Środzie Wlkp., co umożliwi sprawne odnalezienie nagrobka.


Kontakt. Jestesmy bardzo ciekawi Państwa pomysłów i sugestii. Szukacie usług, czy produktów, których akurat nie ma w naszej ofercie? Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować w formularzu przygotowanym właśnie w tym celu. Prosimy o pozostawienie kontaktu do siebie, a odpowiemy na każde pytanie!