Akcja – „Zbiórka odpadów biodegradowalnych: trawa i liście”.

  

Uprzejmie informujemy Szanownych Mieszkańców Gminy Środa Wielkopolska, iż od dnia 1 kwietnia 2017 roku, Usługi Komunalne Spółka z o.o., rozpocznie zbiórkę odpadów biodegradowalnych – „trawa i liście”. Odbiór odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach – harmonogram i częstotliwość nie ulega zmianie.

Odbiór odbywać się będzie jeden raz na tydzień zgodnie z poniższym harmonogramem* . Zbiórka zakończy się 30 listopada 2017 roku.

 USŁUGI KOMUNALNE SPÓŁKA Z O.O. – PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH ULICA KILIŃSKIEGO 22 / tel. 61 285 – 26 – 33 

*  w przypadku wystąpienia dni ustawowo wolnych od pracy harmonogram może ulec zmianie. Odbiór może zostać przesunięty na kolejny dzień.

 

WORKI Z NADRUKIEM „ODPADY BIODEGRADOWALNE GMINA ŚRODA WIELKOPOLSKA”

PRZEZNACZONE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TRAWĘ I LIŚCIE

W O R K I   N A L E Ż Y   W Y S T A W I Ć   P R Z E D   P O S E S J Ę   D O   G O D Z I N Y  7 00

 

Harmonogram

P O N I E D Z I A Ł E K

W T O R E K

Ś R O D A

Akacjowa, Asnyka, Berlinga, Bnińskiego, Broniewskiego, Cechowa, Czeladnicza, Degi, Estkowskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Hallera nr 1-26, Hłaski, Jackowskiego nr 1-15, Janickiego, Jaśminowa, Kalinowa, Kasprowicza, Kilińskiego, Konopnickiej, Konwaliowa, Kosynierów, Kościuszki nr 1-35, Kozierowskiego, Kórnicka, Krasickiego, Kremera, Kruczkowskiego, Leśmiana, Liliowa, Maczka, Mickiewicza, Miłosza, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Paderewskiego, Pewińskich, Piłsudskiego, Jana Polskiego, Prądzyńskiego, Prusa, Ratajskiego, Reja, Reymonta, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Stachury, Staszica, Stawowa, Struga, Tulipanowa, Tuwima, Wawrzyniaka, Wiosny Ludów, Wolniewicza, Wyspiańskiego, Zaremby, Żeromskiego

20-go Października, 27-go Grudnia, 3-go Maja, Berwińskiego, Brodowska, Chłapowskiego, Chudoby, Czartoryskich, Czerwonego Krzyża, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dojazd, Dolna, Drzymały, Dworcowa, Działyńskich, Fromborska, Głowackiego, Górki, Hallera od nr  27, Harcerska, Kochanowskiego, Kopernika, Kościuszki od nr 37, Kraszewskiego, Leszczyńskich, Libelta, Lipowa, Łąkowa, Mackiewicza, Marcinkowskiego, Miarki, Niedziałkowskiego, Norwida, Okrzei, Opielińskiego, Ossolińskich, Poselska, Przecznica, Raczyńskich, Ratajczaka, Rejtana, Rexa, Sczanieckiej, Skautowa, Słowackiego, Sportowa, Szamarzewskiego, Szymańskiego, Toruńska, Zakole, Zamojskich, Zuchowa, Żwirki i Wigury, 17-go Września, Ks.Kegla, Sucharskiego, Stary Rynek i ulice przyległe

Baczyńskiego, Białkowskiego, Bohaterów, Chełmońskiego, Chruściela, Cicha, Działkowa, Generała Andersa, Gnieźnieńska, Grota Roweckiego, Horbaczewskiego, Ignaszaka, Inki – Siedzikówny, Jażdżewskiego, Kamińskiego, Karskiego, Kossakowskiego, Kutrzeby, Kwiatowa, Lotnicza, Mikołajczyka, Nekielska, Nila – Filedorfa, Ogrodowa, Okulickiego, Palankiewicza, Partyzantów, Pełczyńskiego, Pileckiego, Plantaża, Plażowa, Pogodna, Polna, Prochowa, Rolna, Różana, Sadowa, Sikorskiego, Skotarczaka, Słoneczna, Spacerowa, Spadochronowa, Spokojna, Strzelecka, Sulisława, Szarytek, Szlaforka, Szybowcowa, Stabrowskiej, Topolska, Trąmpczyńskiego, Unruga, Urbanowicza, Westerplatte, Witosa, Wojska Polskiego, Wrzesińska, Za Strzelnicą, Kapuścińskiego, I Kompanii Średzkiej, Meissnera, Dowbór – Muśnickiego, Bembnisty, Taczaka, Milewskiego, Palczewskiego, Dzikowskiego, Rządkowskiego, Surzyńskich, Nagietkowa, Chabrowa, Wrzosowa, Fiołkowa, Sasankowa, Rumiankowa, Bławatkowa, Stokrotkowa, Łubinowa, Makowa, Miętowa, Księżycowa, Zielona, Platanowa, Wystrzałowa, Węgierska, Wolniewicza

C Z W A R T E K

P I Ą T E K

Annopole, Brodowo, Brzeziny, Chwałkowo, Czarne Piątkowo, Grójec, Kijewo, Koszuty, Koszuty Huby, Lorenka, Marianowo Brodowskie, Nadziejewo, Nietrzanowo, Pierzchnica, Pierzchno, Pętkowo, Słupia Wielka, Strzeszki, Szlachcin Huby, Trzebisławki, Włostowo, Żabikowo

Babin, Bieganowo, Brzezie, Brzeziak, Chocicza, Chudzice, Dębicz, Dębiczek, Henrykowo, Janowo, Januszewo, Jarosławiec, Mączniki, Olszewo, Ołaczewo, Pławce, Podgaj, Połażejewo, Romanowo, Rumiejki, Ruszkowo, Staniszewo, Starkówiec Piątkowski, Szlachcin, Tadeuszewo, Topola, Ulejno, Urniszewo, Winna Góra, Zdziechowice, Zielniczki, Zielniki, Zmysłowo